Asya’ dan Avrupa’ ya köprü konumundaki NATURAPACK, 2009 senesinden beri son teknoloji ile doğa dostu karton gıda kapları üretimi yapmaktadır.NATURAPACK , yenilikçi, yaratıcı,esnek yüksek tonajlı üretim yapısı sayesinde Asya,Avrupa, Amerikaya kadar tüm olan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

NATURAPACK in üretimini karton gıda kapları olarak seçmesinin en büyük nedeni, kartonun yenilenebilir kaynak olması ve geri dönüştürülebilmesi açısından en fazla doğa dostu materyal olmasıdır. Kullandığımız kartonlar, dönemsel olarak tekrar ekilen ormanlardan elde edilmektedir ve diğer materyallere göre geri dönüşüm ve doğal çözünürlük açısından çok ileridedir.

Amacımız, çevreye duyarlı,çevre dostu en son teknoloji ile üstün ambalajı yaratmaktır; içindeki ürünü korurken, dışındaki doğayı da koruyan, geri dönüştürülebilir ve doğal çözünür, doğa dostu materyalleri en son teknolojik yeniliklerle birleştirerek, müşterilerimizin çevre dostu yaklaşımlarına yardımcı olarak onlara ekstra değer katmak ve dolayısıyla tüketiciler tarafından tercih edilmelerini sağlamaktır.

Üretim teknolojimize devamlı yatırım yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretirken, tecrübelerimiz ve yaratıcılığımız ile yeni fikirler ortaya çıkarıp, onlara ekstra değer katarak uzun süreli çözüm ortağı olabilmek ilk hedeflerimizdir..

Şu anki ürünlerin yanı sıra, NATURAPACK çok daha doğa dostu materyaller ve çevreye daha duyarlı ve kaplarına teknolojik üstünlükler katan sistemler geliştirilmesinde önemli projeler sürdürmektedir.

NATURAPACK GIDA KAPLARI doğanın bir parçasıdır.